Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Günümüzde bir çok markanın sosyal medya platformları için “büyüyen sosyal medya kitlesinin içerisinde bizde olmalıyız” dediklerini , bireysel kullanıcıların “takipçi sayımı arttırmalıyım , like’larım düştü” dediklerini çokça duyarız.

Bu noktada biz OBCTEK ailesi olarak ; sıkı rekabet ortamı haline gelen sosyal medyada markanızı sizler için özel olarak bir adım öne çıkarıyoruz..

Bir çok kişinin her gün her saat kullandığı sosyal medya platformlarında markanızı öne çıkarmak çok kolaymış gibi görünebilir ama değil.. neden mi ?

Bu günlerde çocuklar birer dahi olmalı. Sosyal medyada profillerini ne kadar kolayca yönetiyorlar , değil mi ?? fakat , sosyal medyada bir kurumun , markanın , varlığını yönetmesi , kurum profilini sağlıklı sunabilmenin ve yöntemlerin kurgulanması , çok yönlü düşünülerek strateji oluşturulması , uygun planlama yapılması için ustalık ister ve bu yüzden profesyonel bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyarsınız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Peki bu noktada biz sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için OBCTEK olarak biz neler yaparız??

 1. Markanızın facebook, instagram gibi sosyal ağlardaki hesaplarını oluşturur, dinamik bir hale getirir ve profesyonel anlamda yönetir.
 2. Yine Markanızın, Sosyal Medya Reklam ve Pazarlama Stratejilerini oluşturur ve yönetir.
 3. Markanızın özel kampanya, etkinlik, anket ve bilgiler oluşturur, bu bilgileri son kullanıcılarla paylaşır. Daha sonra bu paylaşımların metriklerini çıkararak, yeni kampanyalarda kullanmak üzere rapor olarak kayıt eder.
 4. Yaptığımız analizler sonrası bir sonraki ayın hedeflerini optimize ederek yolumuza devam ediyoruz.
 5. Sosyal ağlardaki hayran veya takipçiklerinizle, markanız arasında bir bağ kurmanızı sağlıyoruz.
 6. Sosyal ağlardaki sayfa/ görsel/ metin ve video  tasarımlarınızı, akışlarınızı yönetiyoruz.
 7. Sektörün eksik noktalarını araştırarak, reklam verene bildirir ve geri dönüşü yüksek kampanyalar sağlamak için projeler oluşturuyoruz.
 8. Sosyal Medya sayfalarından takipçilerinizden veya hayran/üyelerinizden gelen yorum ve beğenileri metrikler ve rapor halinde tarafınıza sunuyoruz.
 9. Sosyal Medya sayfalarında takipçi, beğeni, izlenme , hayran/üye sayınızı ve marka bilinirliğinizi yükseltmeye çalışıyoruz.
 10. Kimi zaman Direkt kimi zamansa dolaylı yoldan satış gerçekleştirmenizi sağlıyoruz..
 11. Markanızın güncel kalmasını sağlamak için sürekli araştırır ve içerik paylaşırız.  Eğer sizde Tüm bunların olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz!!!!

OBCTEK olarak size hayallerinizden fazlasını vaad ediyoruz…..

WhatsApp chat